W imieniu Samorządu Uczniowskiego chciałabym złożyć życzenia całej społeczności Naszej Szkoły. Niech nadchodzące Święta-spędzone w rodzinnej atmosferze miłości i zrozumienia, przyniosą wiele radości, optymizmu, niezapomnianych chwil. Niech staną się czasem odpoczynku, wyciszenia i refleksji dotyczących minionego okresu i planów oraz wyzwań na nadchodzący Nowy Rok.

Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców do odwiedzenia bloga samorządu uczniowskiego. Umieszczamy tam najważniejsze informacje dotyczące naszej pracy, czyli różnych przedsięwzięć, akcji realizowanych przez radę SU.

Nie zaglądając na naszego bloga może Cię wiele ominąć!

Już teraz na blogu czekają na was powitania napisane przez członków rady SU!

www.susp15.wordpress.com

Zapraszamy!

Już niedługo wybory do Samorządu Szkolnego. Pewnie każdy z was chciałby się znaleźć na tak ważnej pozycji. Postanowiłam napisać dla was przepis na wspaniałego ucznia reprezentującego kolegów w Samorządzie Uczniowskim:

Składniki:

* 3 szklanki skromności

* 2 łyżki dobrych pomysłów

* 5 łyżeczek otwartości na pomysły innych uczniów

* 1 szczypta wiary w siebie

Przygotowanie:

1. Do miski z suchymi składnikami wsyp dobre pomysły i wiarę w siebie.

2. Do miski z mokrymi składnikami wlej skromność i otwartość na pomysły innych uczniów.

3. Wszystko włóż do dużej miski i wyrób rękoma, aż powstanie jednolita masa.

4. Wlej wszystko do blachy i włóż do swojej głowy na całe życie, bo nie wiadomo, kiedy jeszcze ci się to przyda.

Marysia Szwajlik VI A

Rzecznik prasowy pani dyrektor