ZdjęcieNasza szkoła ściśle współpracuje z innymi instytucjami działającymi na rzecz dzieci. Jedną z nich jest Centrum Opieki nad Dzieckiem i Rodziną w Gorzowie Wlkp.

Placówka ta w marcu jest organizatorem ,,Akademii Dobrego Rodzica". Zapraszamy więc rodziców uczniów naszej szkoły do udziału w organizowanych bezpłatnych zajęciach w zakresie poradnictwa, konsultacji wychowawczych, warsztatów.

Zachęcamy do skorzystania z oferty przedstawionej poniżej.

pedagog B.Kępińska

psycholog K.Chrustowska

Kwota ubezpieczenia 16 tyś przy składce 32,50 zł. Składkę podstawową każdy rodzic może rozszerzyć o pakiet sport - jeżeli dziecko uprawia jakiś sport  na zajęciach pozalekcyjnych lub pozaszkolnych-wówczas wysokość składki 41,50 zł. Pakiet podstawowy 32,50 zł + 9 zł pakiet sport. Wpłaty przyjmują wychowawcy.

Szczegóły i warunki ubezpieczenia w załączniku pod tym linkiem.

Dane ubezpieczyciela:

Centrum Polis Sp. z o.o.