Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

NASI NAJLEPSI

Z nieskrywaną dumą i ogromną przyjemnością informuję o wynikach tegorocznych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty:

NATALIA KORYLUK, kl. 6c

  • laureatka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego (opiekun pani Anna Bobin)
  • laureatka Konkursu Przedmiotowego z Przyrody (opiekun pani Gabriela Marczak)

JAKUB GRYCZKO, kl. 6a

  • laureat Konkursu Przedmiotowego z Historii (opiekun pani Anna Kosmenda)

WIKTORIA TROJAN, kl. 6a

  • finalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego (opiekun pani Mariola Klapczyńska)

ALEKSANDER WOJDYŁO, kl. 5b

MAKSYMILIAN WOJDYŁO, kl. 5b

ZOFIA MOSCATIELLO, kl. 5b

  • finaliści Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego (opiekun pani Anna Szmytkiewicz)

MARTYNA WALENCZAK, KL. 6a

  • finalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego (opiekun pani Karolina Jankowiak)

Serdecznie gratuluję uczniom i ich opiekunom tak pięknego sukcesu. Jesteście wspaniałą wizytówką naszej szkoły.

Maria Traczyk

Dyrektor Szkoły

LAUREACI SZKOLNYCH ETAPÓW KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH w r. szk. 2014/2015

 Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

  1. Natalia Koryluk, kl. 6c

  2. Zuzanna Barna, kl. 6a

  3. Mirjam Heck, kl. 6b

  4. Wiktoria Sawicka, kl. 6a

  5. Wiktoria Trojan, kl. 6a

 Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

  1. Aleksander Wojdyło, kl. 5b

  2. Maksymilian Wojdyło, kl. 5b

  3. Natalia Koryluk, kl. 6c

  4. Mirjam Heck, kl. 6b

  5. Zofia Moscatiello, kl. 5b

  6. Maria Szwajlik, kl. 6a

  7. Martyna Walenczak, kl. 6a

  8. Maja Pawłowska, kl. 6a

  9. Wiktoria Sawicka, kl. 6a

  10. Wanessa Śmieińska, kl. 5a

  11. Julia Świderska, kl. 6a

  12. Borys Gajewski, kl. 6b

  13. Mateusz Imała, kl. 4a

  14. Wiktor Pozarzycki, kl. 5a

  15. Martyna Kosacka, kl. 6c

  16. Wojciech Prusinowski, kl. 5a

Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

  1. Mirjam Heck, kl. 6b

  2. Zuzanna Barna, kl. 6a

  3. Błażej Pietrzak, kl. 6c

Konkurs Przedmiotowy z Historii

  1. Jakub Gryczko, kl. 6a

  2. Natalia Koryluk, kl. 6c

  3. Jan Gryczko, kl. 6a

  4. Wiktor Pozarzycki, kl. 5a

Konkurs Przedmiotowy z Przyrody

  1. Maja Pawłowska, kl. 6a

  2. Natalia Koryluk, kl. 6c

  3. Zuzanna Barna, kl. 6a

  4. Maja Grodzka, kl. 6a

  5. Mirjam Heck, kl. 6b

Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

  1. Martyna Walenczak, kl. 6a

  2. Maja Grodzka, kl. 6a

  3. Michał Grzyb, kl. 6b

  4. Mirjam Heck, kl. 6b

  5. Natalia Koryluk, kl. 6c

  6. Julia Świderska, kl. 6a

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnych etapach konkursów!

Znamy już wyniki etapu wojewódzkich konkursów przedmiotowych

Z nieukrywaną dumą i radością pragnę poinformować, że tytuł laureata został przyznany:

1) Aleksandrze Adamczak z  6b – laureatka konkursu z matematyki,

2) Jakubowi Gołębiowskiemu z 6a – laureat konkursu z przyrody.

Ogromnym wyróżnieniem jest również uzyskanie tytułu finalisty. Zdobyli go:

1) Marta Wołk z 6b – finalistka konkursu z języka polskiego,

2) Jakub Zając z 6a – finalista konkursu z języka polskiego,

3) Paweł Ratajczak z 6d - finalista konkursu z przyrody.

Uczniom i nauczycielom przygotowującym do konkursów gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Maria Traczyk

Dyrektor Szkoły