Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

"Dziennik Cwaniaczka. Ubaw po pachy” to jedna z pięciu książek z serii „Dziennik Cwaniaczka", której autorem jest Jeff Kinney. W bardzo żartobliwy sposób opowiada on o przygodach Georga Haffleya - gimnazjalsty, który całe dnie mógłby spędzić przy komputerze, telewizorze lub grach VIDEO. Uważa, że ruch, wychodzenie na dwór albo uprawianie sportu są mu niepotrzebne. Czas akcji w książce to wakacje, więc chłopiec powinien korzystać z ciepła i świeżego powietrza, lecz on woli siedzieć w ciemnym pokoju, grając na konsoli. Czy uda mu się spędzić całe wakacje przy komputerze? Czy jego rodzice nie szykują żadnego wyjazdu? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz, czytając tę wciągającą książkę.

                                                                                                          Zuzia Barna, 5a