Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

Rok szkolny 2013/2014

II semestr

 

Harmonogram zajęć realizowanych
w Szkole Podstawowej nr 15 w Gorzowie Wlkp. w ramach projektu

Dodatkowe zajęcia edukacyjno-rozwojowe dla dzieci klas I-III

gorzowskich szkół podstawowych

 

Obszar indywidualizacji

Rodzaj zajęć

Prowadząca

Harmonogram

Zajęcia polonistyczne

Zajęcia ortograficzno-komputerowe

Anetta Szopa

poniedziałek

10.40-11.25

gab. 35

Zajęcia ortograficzno-komputerowe

Ortografek

Magdalena Chmiel

wtorek

12.35-13.20

gab.18

Potrafię już czytać
i pisać

Anetta Szopa

 

piątek

11.35-12.20

gab. 24

ABC czytania

Małgorzata Leśniak

wtorek

16.05-17.00

gab. 12

Małe abc

Monika Prokopiuk

czwartek

12.35-13.20

gab. 34

Elementarz

Magdalena Gałązka

piątek

9.45-10.30

gab. 35

1 grupa

Magdalena Gałązka

piątek

13.35-14.20

gab. 14

1 grupa

Marzanna Jankowska

środa

11.35-12.20

gab. 18

1 grupa

Marzanna Jankowska

poniedziałek

9.45-10.30

gab. 14

1 grupa

Anetta Szopa

wtorek

10.40-11.25

gab. 25

1 grupa

Monika Prokopiuk

czwartek

13.35-14.20

gab. 34

1 grupa

Magdalena Chmiel

poniedziałek

10.40-11.25

gab. 18

1 grupa

Magdalena Chmiel

środa

10.40-11.25

gab. 18

Zajęcia matematyczno-przyrodnicze

 

Myślę, tworzę, doświadczam

Anetta Szopa

wtorek

9.45-10.30

gab. 31

Logiczne łamigłówki

Anetta Szopa

piątek

10.40-11.25

gab. 25

Koło dla ucznia kl. II

Monika Prokopiuk

wtorek

10.40-11.25

gab. 35

Mały Matematyk

Monika Prokopiuk

wtorek

9.45-10.30

biblioteka

Mały Przyrodnik

Lucyna Stuła

piątek

11.35-12.20

gab. 25

1 grupa

Marzanna Jankowska

czwartek

8.00-8.45

gab. 16

1 grupa

Anetta Szopa

piątek

9.45-10.30

biblioteka

1 grupa

Anetta Szopa

wtorek

8.50-9.35

gab. 35

1 grupa

Lucyna Stuła

środa

12.35-13.20

gab. 16

1 grupa

Magdalena Chmiel

wtorek

11.35-12.20

gab. 18

Zajęcia matematyczne

Sztuka liczenia

Małgorzata Leśniak

poniedziałek

16.05-17.00

gab. 12

1 grupa

Ewa Cegielska

wtorek

12.35-13.20

gab. 35

Matematyczne potyczki

Anetta Szopa

środa

11.35-12.20

gab.34

1 grupa

Iwona Hajdo

środa

11.35-12.20

świetlica

1 grupa

Marzanna Jankowska

poniedziałek

10.40-11.25

gab. 18

1 grupa

Marzanna Jankowska

czwartek

9.45-10.30

gab. 18

1 grupa

Anetta Szopa

środa

12.35-13.20

gab. 35

1 grupa

Iwona Hajdo

poniedziałek

9.45-10.30

gab. 18

1 grupa

Iwona Hajdo

piątek

8.00-8.45

gab. 18

1 grupa

Małgorzata Leśniak

środa

9.45-10.30

gab. 37

1 grupa

Małgorzata Leśniak

piątek

12.35-13.20

gab. 12

1 grupa

Małgorzata Leśniak

piątek

15.15-16.00

gab. 12

Zajęcia psychoedukacyjne

1 grupa

Beata Kępińska

wtorek

11.30-12.30

gab. pedagoga

1 grupa

Beata Kępińska

poniedziałek

11.30-12.30

gab. pedagoga

1 grupa

Beata Kępińska

poniedziałek

8.40-10.40

gab. pedagoga

Zajęcia logopedyczne

1 grupa

Beata Sławuta

czwartek

9.30-10.30

gab. pedagoga

1 grupa

Beata Sławuta

środa

12.25-13.25

gab. pedagoga

1 grupa

Beata Sławuta

czwartek

10.35-11.35

gab. pedagoga

1 grupa

Beata Sławuta

piątek

11.35-12.35

gab. pedagoga

1 grupa

Beata Sławuta

piątek

10.30-11.30

gab. pedagoga

1 grupa

Beata Sławuta

środa

11.35-12.35

gab. pedagoga

Gimnastyka korekcyjna

1 grupa

 

Monika Koziura

wtorek

14.20-15.20

sala gim. nr 2

Gimnastyka korekcyjna

1 grupa

Monika Koziura

piątek

11.35-12.35

sala gim. nr 2

Zajęcia podróżniczo-czytelnicze

1 grupa

Ewa Cegielska

środa

12.35-13.20

biblioteka

Zajęcia podróżniczo-czytelnicze

1 grupa

Ewa Cegielska

środa

15.15-16.00

gab. 14