Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

W roku szkolnym 2020/2021 pomimo wyjątkowych warunków nauki, nasi uczniowie pracowali równie efektywnie, na co niepodważalnym dowodem jest ilość uczniów ze średnią 5,30 i wyżej oraz przynajmniej dobrym zachowaniem.

Dla 84 uczniów złożyliśmy wnioski o stypendium naukowe.

 

STYPENDYŚCI:

4A

  1. Agnieszka Broniecka 5,36 wzorowe
  2. Jakub Marć 5,64 bardzo dobre
  3. Laura Pietruska 5,64  wzorowe
  4. Oksana Polikowska 5,55  wzorowe
  5. Karol Prokopiuk 5,45  bardzo dobre
  6. Agata Stopyra 5,75  bardzo dobre
  7. Damian Szmytkiewicz 5,64  wzorowe

4B

  1. Bartosz Sętkowski 6.00 wzorowe
  2. Franciszek Widziak 5.55 wzorowe
  3. Agata Pilarczyk 5.46 wzorowe

5A

  1. MateuszCzyżniejewski  5,75  wzorowe
  2. Milena  Zygmunt     5,73  wzorowe
  3. Alicja  Białogłowy    5,67  wzorowe
  4. Julia Kulik 5,42  wzorowe
  5. Aleksandra Ścibor  5,33 wzorowe

6A

  1. Hubert Buczkowski 5,92 wzorowe
  2. Hanna Szembek 5,83 wzorowe
  3. Amelia  Kobierowska 5,67 wzorowe
  4. Julia Pachana  5,67 wzorowe
  5. Hanna Listowska 5,67 wzorowe
  6. Marcelina Michałowicz  5,42 bardzo dobre


6B

  1. Dominika Cedro5,50    wzorowe
  2. ZofiaDzierlińska5,75wzorowe
  3. Sebastian Górski 5,42 wzorowe
  4. Katarzyna Malewska 5,33 wzorowe
  5. Zofia Malewska 5,33 wzorowe
  6. AleksandraStaroń6,00 wzorowe
  7. MilenaSzcześniewicz5,58wzorowe
  8. Julia Szychowska5,67wzorowe

6C

  1. Liliana Michalak 5,92  wzorowe
    2.  Karol Ratajczak  5,83   wzorowe
    3.  Julia  Kozłowska  5,75   wzorowe
    4.  Nadia Mikołajewicz  5,67  wzorowe
    5. Hanna  Walkowiak  5,42  wzorowe

6D

  1. Ewa Bujanowska 5,42 wzorowe
    2. Adam   Dominiak  5,75 bardzo dobre
    3. Alicja  Gwizdowska  6,00 wzorowe
    4. Krzysztof Kołoszyc  5,50 bardzo dobre
    5. Jakub  Prusinowski  5,92 wzorowe
    6. Szymon Socha   5,75 wzorowe
                                     

6E

  1. Emilia Szawiel 6,00  wzorowe
  2. Oliwia Błaszczyk 5,83 wzorowe
  3. Martyna Rejman 5,75wzorowe
  4. Krzysztof Rosiński 5,50 wzorowe
  5. Martyna Ładziak 5,67 wzorowe
  6. Lena Żurawczyk 5,67 bardzo dobre
  7. Zofia Witkowska 5,42 wzorowe

 

7A

  1. Debora Szmytkiewicz5,86 wzorowe
  2. Hanna Kos  5,71  wzorowe
  3. Hanna Kugler 5,93  wzorowe
  4. Alicja Szynkiewicz5,50 wzorowe
  5. Karolina Żmurko 5,36  wzorowe
  6. Zofia Doś 5,57  wzorowe
  7. Jakub Michalczyk 5,43   bardzo dobre
  8. Nina Załuska 5,31  wzorowe

7B

  1. 1Ewa Błoch 5,43 bardzo dobre
  2. Hanna Czułada 5,50 bardzo dobre
  3. Szymon Grams 5,43 wzorowe
  4. Małgorzata Ławreszuk 5,64 bardzo dobre
  5. Oliwia  Pawlik 5,79 bardzo dobre
  6. Hanna Płuciennik 6,00 bardzo dobre
  7. Aleksandra Szymańska 5,86wzorowe
  8. Ada  Świerzko 5,79 wzorowe
  9. Aleksandra Witkowska 5,5  bardzo dobre

 

7C

  1. Piotr Byczkowski 6,00 wzorowe
  2. Małgorzata Dygas 5,71 wzorowe
  3. Oskar Martyła5,71 wzorowe
  4. Mateusz Karski 5,36 wzorowe

7D

  1. Weronika Woś 6,0  wzorowe

8A

  1. Megan Heck 5,57  wzorowe
  2. Oliwia Kasper  5,36  wzorowe
  3. Adam Lubiński 6,00  wzorowe
  4. Agata Ślaska 6,00  wzorowe

8B

  1. Celina Gwizdowska 6,00 wzorowe
  2. Piotr Komorowski  5,77 wzorowe
  3. Jakub Krupa 5,57 wzorowe
  4. Hanna  Ksokowska   5,93 wzorowe
  5. Nikodem  Kustosz 5,4 bardzo dobre
  6. Przemysław Mielcarek 5,64 wzorowe
  7. Paweł Mrzygłód 5,36 bardzo dobre
  8. Nikodem Zalewski 5,62 wzorowe

8C

  1. Kamil Domaszewicz 5,43 wzorowe

8D

  1. Wiktoria Borysewicz  5,50 wzorowe
  2. Szymon Dominiak 5,46 wzorowe
  3. Hanna Beres 5,38 wzorowe

Powyższym uczniom gratulujemy, a za tych, którym tak niewiele zabrakło do stypendium trzymamy kciuki.

 

PRYMUSI SZKOŁY:

1.Bartosz Sętkowskikl.IV  6,00 wzorowe 

2.Aleksandra Staroń kl. VI 6,00 wzorowe

3.Alicja Gwizdowska kl. VI  6,00 wzorowe

4.Emilia Szawiel kl. VI  6,00  wzorowe

5.Piotr Byczkowski  kl. VII  6,00  wzorowe

6.Weronika Woś  kl. VII  6,00  wzorowe

7.Agata Ślaska kl. VIII 6,00  wzorowe

8.Adam Lubiński  kl. VIII  6,00 wzorowe

9.Celina Gwizdowska kl. VIII 6,00 wzorowe

 

PRYMUSI na poziomach klas:

Klasy IV:

Bartosz  Sętkowski kl. 4b  6,00  wzorowe

Klasy V:

 Mateusz Czyżniejewski kl. 5a  5,75  wzorowe

Klasy VI:

Aleksandra Staroń kl.  6b  6,00  wzorowe 

Alicja Gwizdowska kl. 6d  6,00 wzorowe

Emilia Szawiel kl. 6e  6,00 wzorowe

Klasy VII:

Weronika Woś kl. 7d  6,00  wzorowe

Piotr Byczkowski kl. 7c   6,00  wzorowe

Klasy VIII:

Agata Ślaska kl. 8a  6,00 wzorowe

Adam Lubiński  kl. 8a   6,00  wzorowe

Celina Gwizdowska kl. 8b  6,00 wzorowe

 

Lubuskie Talenty:

Debora Szmytkiewicz kl. 7a

Celina Gwizdowska kl 8b

Hania Płuciennk kl. 7b

Hania Ksokowska kl.8b

 

LAUREACI:

Celina Gwizdowska kl. 8b –laureatka przedmiotowego konkursu z języka polskiego

Owen Nawrocki kl. 7a – laureat przedmiotowego konkursu z języka angielskiego

Adam Lubiński kl. 8a – laureat przedmiotowego konkursu z matematyki

 Marcelina Michałowicz kl. 6a- Laureat XI finału Konkursu Diecezjalnego Ojczyzno Ma

Jan Cierkoński kl. 7a- laureat XI finału Konkursu Diecezjalnego Ojczyzno Ma

 

FINALIŚCI:

Hanna Kos  kl. 7a– finalistka przedmiotowego konkursu z języka polskiego

Przemysław Mielcarek kl. 8b – finalista przedmiotowego konkursu z języka polskiego

Wiktoria Borysewicz kl. 8d – finalistka przedmiotowego konkursu z języka polskiego

Agata Ślaska kl. 8a -  finalistka przedmiotowego konkursu z języka polskiego

Agata Ślaska kl. 8a – finalistka Lubuskiego konkursu Recytatorskiego

Szymon Dominiak kl. 8d – finalista przedmiotowego konkursu z języka angielskiego

Szymon Dominiak kl .8d – finalista Olimpiady historycznej juniorów

Oskar Martyła kl. 8c – finalista przedmiotowego konkursu z historii

 

Adam Lubiński kl. 8a– finalista konkursu ornitologicznego- Bezpieczna ptasia zima.

Megan Heck kl. 8a – finalistka konkursu ornitologicznego – Bezpieczna ptasia zima.

INNE:

Amelia Bogusz 8a - V  miejsce w szkolnym konkursie czytelniczym „Książki z górnej półki”.

 

Nasi uczniowie mogą pochwalić się także pięknymi osiągnięciami sportowymi.

W tym roku szkolnym na gromkie brawa zasługują Martyna Szałas, Agata Szałas, Amelia Kwiatek, Mateusz Karski, Mikołaj Muszyński ,którzy  niejednokrotnie reprezentowali naszą szkołę.

 

1) Martyna Szałas:

- I miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w sztafecie 4x100m

- III miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w biegu na 80m przez płotki

- powołanie do szkoleniowej kadry województwa Lubuskiego w roku 2020 i 2021

- powołanie do reprezentacji wojewódzkiej na Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików w 2020r,

- finalistka Sztafetowych Mistrzostw Polski w sztafecie 4x200m

 

2) Agata Szałas:

- I miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w sztafecie 4x100m

- I miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w Wieloskoku

- powołanie do szkoleniowej kadry województwa Lubuskiego w roku 2021

- powołanie do reprezentacji wojewódzkiej na Mistrzostwa Polski Młodzików w 2021 r.,

 

3) Amelia Kwiatek:

- I miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w sztafecie 4x100m

- I miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w skoku w dal

- powołanie do szkoleniowej kadry województwa Lubuskiego w roku 2020 i 2021

- powołanie do reprezentacji wojewódzkiej na Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików w 2020r,

- powołanie do reprezentacji wojewódzkiej na Mistrzostwa Polski Młodzików w 2021 r.,

- finalistka Wielobojowych Mistrzostw Polski w 5-boju

- finalistka Sztafetowych Mistrzostw Polski w sztafecie 4x200m

 

4) Mateusz Karski:

- II miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w sztafecie 4x100m

-III miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w biegu na 600m

5)Mikołaj Muszyński :

-II miejsce w Mistrzostwach Wojewódzkich Młodzieży w sztafecie 4x100m

-III miejsce w Mistrzostwach Wojewódzkich Młodzieży w biegu na 300m

5) Mikołaj Muszyński:

-II miejsce w Mistrzostwach Wojewódzkich Młodzieży w sztafecie 4x100m

-III miejsce w Mistrzostwach Wojewódzkich Młodzieży w biegu na 300m

 

 

W Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” wyróżnienia otrzymali uczniowie:

 

Wyróżnienia w kategorii Beniamin - klasa 6 szkoły podstawowej

 

Nazwisko i imię ucznia

klasa

Nauczyciel uczący

Mikołajewicz Nadia

6 c

Krystyna Kudlińska

Błaszczyk Oliwia

6 e

Katarzyna Trojan

Makarewicz Michalina

6 c

Krystyna Kudlińska

 

 

Wyróżnienia w kategorii Kadet - klasa 7 szkoły podstawowej

 

Nazwisko i imię ucznia

klasa

Nauczyciel uczący

Płuciennik Hanna

7b

Krystyna Kudlińska

Nawrocki Owen

7 a

Izabela Makarewicz

Byczkowski Piotr

7 c

Izabela Makarewicz

 

 

Wyróżnienia w kategorii Kadet - klasa 8 szkoły podstawowej

 

Nazwisko i imię ucznia

klasa

Nauczyciel uczący

Lubiński Adam

8 a

Krystyna Kudlińska

Ksokowska Hanna

8 b

Izabela Makarewicz

Stępień Natan

8 a

Krystyna Kudlińska

Gwizdowska Celina

8 b

Izabela Makarewicz

 

Nagrody za konkursy w klasach I-III :

  1. Konkurs „Książki z górnej półki”:

Hanna Staroń kl. 2b, Aleksandra Mataczyna kl. 2b, Piotr Szulc kl. 2b, Bartosz Andrzejewski kl. 2a, Hanna Bendowska kl. 3b.

  1. Puchar Dyrektora Szkoły za międzyklasowym konkurs czytelniczy       klas 1-8 otrzymuje klasa 2b.Uczniowie przeczytali w tym roku szkolnym 108 książek konkursowych.
  2. Konkurs fotograficzny „Z książką pod chmurką

Hanna Czaińska kl. 3a, Antonina Miszczak kl. 2a, Michał Nowak kl. 1c.

Wyróżnienia: Lena Klause kl. 1c, Michał Krasuski kl. 2a.

  1. Laureatką w Konkursie na logo projektu Erasmus+ została uczennica klasy 3a Hanna Czaińska.

Hania jest podwójną laureatką, zwyciężyła również projektując znaczek na 17 lecie Polski w  Unii Europejskiej.

Wyróżnienie w projekcie  organizowanym przez Urząd Miasta Gorzowa dla uczniów klas trzecich „Szkolni ogrodnicy w akcji” zdobyła klasa IIIa, której wychowawcą jest p. Kamila Bukowska.

 

Wyróżnionym uczniom, nauczycielom uczącym i rodzicom serdecznie gratulujemy!

 

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy wspaniałych, wesołych i bezpiecznych wakacji.

Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń, bajkowych przygód i samych słonecznych dni.

 

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
358
Odsłon artykułów:
849112

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim