Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

     18 czerwca 2021 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania pierwszoklasistów na uczniów. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia. W tym dniu dzieci oficjalnie przyjęte zostały do szkolnego grona.

Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Dyrektor Szkoły p. Karolinę Jankowiak.

Pierwszaki przyrzekały wypełniać sumiennie obowiązki ucznia, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły, uczyć się tego, co piękne i mądre, przynosić dumę rodzicom i nauczycielom oraz swojej ojczyźnie Polsce, o czym przypominać im będą otrzymane dyplomy.

 

Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

 

Małgorzata Leśniak

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
358
Odsłon artykułów:
849115

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim