Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

W ramach ogólnopolskich obchodów Tygodnia Bibliotek w naszej szkole zaplanowano wiele atrakcji czytelniczych dla  naszych uczniów. Wśród nich były zabawy (tworzenie obrazu Biblioteka w krzywym zwierciadle), upominki (antystresowe zakładki, znaczek Przyjaciela biblioteki), wystawa nowości czytelniczych, lekcje biblioteczne, czytanie książek  oraz konkursy.

Zwycięzcą loteryjkowego minikonkursu został Viktor Pietryka z klasy 3a. Jego kupon z poprawnymi odpowiedziami został wylosowany przez uczennicę klasy 4a Sarę Olejniczak w obecności komisji w składzie: Kamila Bukowska i Małgorzata Dziejma.

W konkursie na Najładniejszą zakładkę do książki  na szczególne wyróżnienie zasłużyły zakładki, które wykonali:

Agata Stopyra, 4a

Franciszek Prorok,  4a

Jakub Marć, 4a

Magda Lorenc, 4b

Gabriela Czwojdzińska, 6c

Oliwia Błaszczyk, 6e

Oliwia Pawlik, 7b

 

Natomiast w ramach konkursu fotograficznego „Z książką pod chmurką!” jury w składzie: Karolina Jankowiak, Kamila Bukowska, Małgorzata Dziejma, Waldemar Pituła  nagrodziło następujące osoby:

  1. Hannę Czaińską, 3a
  2. Antoninę Miszczak, 2a
  3. Michała Nowaka, 1c

Wyróżnienie uzyskali:

Lena Klause, 1c

Michał Krasuski, 2a

W najbliższym czasie zwycięzcy konkursów otrzymają nagrody książkowe.

Wszystkie prace konkursowe są dowodem, że wyobraźni i pomysłów naszym czytelnikom nie brakuje. A co najważniejsze – potwierdziły prawdę zawartą w słowach Wisławy Szymborskiej: „Czytanie  książek jest najlepszą zabawą, jaką sobie ludzkość wymyśliła”.

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywny udział w obchodach Tygodnia Bibliotek, życząc kolejnych pięknych chwil spędzonych z książką. J

 

Kamila Bukowska

Małgorzata Dziejma

Waldemar Pituła

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
358
Odsłon artykułów:
849095

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim