Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

             Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się.

            Uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej nr 15 w Gorzowie Wlkp. odpowiedzieli na przesłanie Jana Pawła II i przygotowali prezent na Jego 101 rocznicę urodzin. W konkursie napisali list  i stworzyli obraz Papieża, który kochał przyrodę,  Ojczyznę i zachęcał-  nie lękajcie się...

            Wierzymy, że św. Jan Paweł II z wdzięcznością i uśmiechem patrzy na nas z nieba. Prosimy o Jego orędownictwo dla naszej Ojczyzny i świata. Niech więc Jego nauka, Jego miłość i jego uśmiech żyją w nas i w naszych czynach...

 

                                                                                                          Kamila Bukowska – MSU

                                                                                                          Siostra B. Zegar

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
358
Odsłon artykułów:
849067

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim