Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

5 i 12 maja 2021 klasy szóste oraz klasa 3a wzięły udział w pokazowej lekcji online zorganizowanej przez Stare Zoo w Poznaniu. Tytuł zajęć: „Gady i płazy”. Uczniowie mieli okazję zobaczyć, jakie gady i płazy przebywają w zoo oraz poznać ich sposoby przystosowania się do środowiska, w którym żyją naturalne. Prowadzący zwrócili uwagę uczniom na cechy charakterystyczne poszczególnych gatunków.

Podczas tych nietypowych zajęć uczniowie oderwali się od rutyny codziennych lekcji online i mogli poszerzać swoją wiedzę w innej formie. Umożliwiła im to Rada Rodziców.

 

Milena Miłoszewska

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
358
Odsłon artykułów:
849088

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim