„Początkiem zwycięstwa jest odwaga”

Plutarch

8 maja to wyjątkowy dzień w kalendarzu szkolnym. Tego dnia bowiem cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 15 w Gorzowie Wielkopolskim  obchodzi uroczyście Święto Patrona. W tym roku świętowaliśmy dzień wcześniej, 7 maja.

Rozpoczęliśmy od samego rana. Z tej okazji przygotowaliśmy wiele ciekawych atrakcji dla naszych podopiecznych. Uczniowie wzięli udział w różnorodnych zajęciach: plastycznych, podczas których malowali kredą obrazki o tematyce wojskowej; sportowych, stwarzających okazję, by nie tylko poćwiczyć, ale i poszaleć. Na zakończenie nie mogło zabraknąć piosenek wojskowych oraz słodkiego poczęstunku.

Pomimo pochmurnej pogody dzień był wspaniały! Jesteśmy  dumni, że uczymy się w szkole, w której pielęgnuje się pamięć o historii i tradycję!

Wychowawca klasy 3a

Kamila Bukowska