Z ogromną radością i nieukrywaną dumą pragnę poinformować, że ogłoszone zostały już wyniki etapów wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla szkół podstawowych.

Wśród naszych uczniów tytuł laureata zdobyli:

1. Celina Gwizdowska z klasy 8b – konkurs przedmioty z języka polskiego, opiekun: p. Jolanta Woćko.
  2. Adam Lubiński z klasy 8a – konkurs przedmiotowy z matematyki, opiekun: p. Krystyna Kudlińska.
  3. Owen Nawrocki z klasy 7a – konkurs przedmiotowy z języka angielskiego, opiekun: p. Agnieszka Kucharska- Tankielun.

Natomiast tytuł finalisty zdobyli:

1. Wiktora Borysewicz z klasy 8d - konkurs przedmiotowy z języka polskiego, opiekun: p. Jolanta Woćko.
  2. Hanna Kos z klasy 7a - konkurs przedmiotowy z języka polskiego, opiekun: p. Jolanta Woćko.
  3. Przemysław Mielcarek z klasy 8b – konkurs przedmiotowy z języka polskiego, opiekun: p. Jolanta Woćko.
  4. Agata Ślaska z klasy 8a - konkurs przedmiotowy z języka polskiego, opiekun: p. Anna Bobin.
  5. Oskar Martyła z klasy 7c – konkurs przedmiotowy z historii, opiekun: p. Anna Kosmenda.
  6. Szymon Dominiak z klasy 8d – konkurs przedmiotowy z języka angielskiego, opiekun: p. Anna Szmytkiewicz.

Uczniom i nauczycielom przygotowującym do konkursów gratuluję  i życzę dalszych sukcesów!

Karolina Jankowiak

p.o. Dyrektora Szkoły