Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

Za nami majowe dni świąteczne: Święto Pracy, Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej i Święto Narodowe – Święto Konstytucji 3 maja. Zgodnie z tradycją, w naszej szkole odbyły się obchody tych uroczystych i ważnych dla nas dni. Nauczyciele z klas I-III przeprowadzili cykl lekcji poświęcony polskim świętom majowym, a uczniowie z wielkim zapałem wzięli w nich udział. Przypomniano ważne wydarzenia, które zapisały się na kartach historii oraz  sercach i pamięci Polaków. Wszystkie lekcje miały na celu kształtowanie postaw patriotycznych i promowanie polskich symboli narodowych.

Zachęcam do obejrzenia filmu.

 

Opiekunka MSU- Kamila Bukowska

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
340
Odsłon artykułów:
784593

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim