Od lat uczniowie naszej szkoły obchodzą Światowy Dzień Ziemi. W tym roku z tej okazji w klasie 3a  odbył się cykl zajęć pt.: „Cały rok dbam o planetę i zdrowo się odżywiam.” Podjęliśmy wiele działań, które miały na celu uświadomienie wszystkim uczniom tego, jak ważna jest troska o naszą planetę przez cały rok. Dzięki tym zajęciom rozwinęła się jeszcze większa potrzeba dbania o środowisko.

W naszej szkole - również przez cały rok - promuje się zdrowy styl życia. Przeprowadza się wiele akcji i zajęć, których celem jest przede wszystkim promowanie zdrowego stylu odżywiania. Uczniowie pokazali, że zdrowa dieta nie sprowadza się tylko i wyłącznie do jedzenia warzyw i owoców. Z odpowiednich, różnorodnych składników można skomponować coś zarówno pożywnego, jak i smacznego! Nie zapomnieli również o aktywności fizycznej, którą praktykują codziennie.

Wychowawca klasy 3a

Kamila Bukowska