Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

Po raz osiemnasty Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje, w dniach 8-15 maja 2021 r., Tydzień Bibliotek - ogólnopolski program promocji czytelnictwa i bibliotek. Ma on na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa. Tegoroczna edycja Tygodnia Bibliotek odbywa się pod hasłem: "Znajdziesz mnie w bibliotece".

Również nasza biblioteka szkolna dbając o swoich czytelników włącza się do obchodów Tygodnia Bibliotek Na dobry początek zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Z książką pod chmurką!.

Zrób zdjęcie inspirowane czytaniem poza domem. Pomysły, jak pokażesz książkę na zdjęciu, zależą tylko od twojej wyobraźni. Może to być np. : fajna poza podczas czytania, ciekawe miejsce w plenerze,  książka łącząca się z osobą czy otaczającą przestrzenią, itd.

Nadesłane prace oceniane będą w dwóch grupach wiekowych: kl. 1-4 i kl. 5-8. Liczyć się będzie przede wszystkim pomysł. Fotografie prosimy  przesyłać przez konto Librusa. Na prace czekamy od 4 maja 2021 r. do 15 maja 2021 r. Autorzy najciekawszych i najbardziej oryginalnych fotografii  otrzymają nagrody książkowe (przewidziane są 3 miejsca w każdej grupie wiekowej), zaś wszystkie fotografie zostaną opublikowane na stronie naszej szkoły.

Harmonogram kolejnych wydarzeń zaplanowanych na obchody Tygodnia Bibliotek w naszej szkole zostanie zamieszczony w przyszłym tygodniu ( 7 maja) na stronie szkoły i w zakładce ogłoszenia w Librusie.

Zapraszamy do zabawy!

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
340
Odsłon artykułów:
784536

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim