Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

Wreszcie nadszedł długo oczekiwany dzień. Dziś mieliśmy okazję sprawdzić nasze detektywistyczne umiejętności. Zajęcia  rozpoczęły się jak zwykle od wysłuchania krótkiego tekstu. Tym razem była to historia dwóch dziewięciolatek, które rozwiązywały zagadkę porwania pewnego mężczyzny. Autorką tego opowiadania jest  była uczennica naszej szkoły -  Magda. Następnie rozwiązywaliśmy logiczne zagadki i zaszyfrowane wiadomości. Od pracy  oderwało nas wejście Pana Konserwatora, który przyniósł  list adresowany do uczestników Czyt@jącej 15.  Osłupieliśmy. Pisał do nas sam Sherlock Holmes. Słynny detektyw zlecił nam szukanie łupu ukrytego w naszej szkole. No i zaczęło się wielkie poszukiwanie. Podzieleni  na dwie grupy, musieliśmy wykonać wiele zadań, żeby otrzymać kolejne wskazówki.  Wór z łupem został odnaleziony przez grupę chłopców. Radości nie było końca. 
Relacja z zajęć Twórczego Koła Czytelniczego Czyt@jąca 15