Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

Konferencja metodyczna online: 

"Na początku był chaos….Zd@lna edukacja – doświadczenia i perspektywy"

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli wszystkich przedmiotów i specjalności ze wszystkich typów szkół i placówek z Gorzowa Wielkopolskiego oraz powiatów: gorzowskiego ziemskiego, strzelecko-drezdeneckiego, sulęcińskiego, słubickiego, międzyrzeckiego i świebodzińskiego na konferencję metodyczną online w dniu 27 sierpnia 2020 roku (czwartek) w godzinach 10.00-12.00.

Scenariusz konferencji

Rejestracja

 

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
235
Odsłon artykułów:
668942

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim