Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

      Rok szkolny w Szkole Podstawowej nr 15 zakończył się spotkaniem dyrektor Marii Traczyk z uczniami z klas 1-7, którzy zostali nagrodzeni za swoje osiągnięcia.

      Podczas spotkania, które odbyło się 26 czerwca br. dyrektor M. Traczyk zaznaczyła, że chciałaby spotkać się ze wszystkimi uczniami SP nr 15, jednakże ze względu na pandemię koronawirusa nie jest to możliwe.  Natomiast każdy z uczniów za pośrednictwem librusa otrzymał od dyrektor list z gratulacjami oraz życzeniami udanych, bezpiecznych wakacji.

      Osobiście gratulacje za osiągnięte sukcesy M. Traczyk złożyła finalistom konkursów przedmiotowych:     
Przemysławowi Mielcarkowi z kl. 7b, finaliście konkursu przedmiotowego z j. polskiego (nauczyciel: Jolanta Woćko),
Szymonowi Dominiakowi z kl. 7d, finaliście konkursu przedmiotowego z j. angielskiego
(nauczyciel: Anna Szmytkiewicz), finaliście Konkursu Ornitologicznego „Ptaki Parku Narodowego Ujście Warty”,
Marcelinie Michałowicz z kl. 5a, finalistce Konkursu wiedzy biblijnej,
Marii Tomaszewskiej z kl. 5d, finalistce Konkursu wiedzy biblijnej,
Pawłowi Polikowskiemu z  kl. 5d, finaliście konkursu wiedzy biblijnej.


      Zgodnie z tradycją placówki przyznano prestiżowy tytuł Prymusa SP 15 za najwyższą średnią ocen w szkole tj. 6.00 i wzorowe zachowanie. Tytuł otrzymały: Marcelina Michałowicz  z kl. 5a,  Alicja Gwizdowska z kl. 5d, Emilia Szawiel z kl. 5e, Oliwia Błaszczyk z kl. 5e, Hanna Kugler z kl. 6a oraz Celina Gwizdowska kl. 7b. Prymusem na poziomach klas 4 ze średnią 5,91  został Mateusz Czyżniejewski  z kl. 4a.

      Nagrodzono także Mistrzów Powiatu z V Ogólnopolskiego konkursu „Wielka Liga Czytelników” edycja 1019/2020 Mistrzostwa lokalne: Hannę Staroń z kl. 1b, Marcelinę Michałowicz z kl. 5a, Emilię Szawiel z kl. 5e i Wiktorię Borysewicz z kl. 7d.


     Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR otrzymali:
w kategorii Żaczek Alicja Ślaska, Wiktor Barna i Agnieszka Walkowiak z kl. 2b (nauczyciel: Ewa Cegielska), w kategorii Beniamin: Emilia Szawiel z kl. 5e (nauczyciel: Katarzyna Trojan), Alicja Gwizdowska z kl. 5d, Jakub Pozarzycki z kl. 6a, Julia Makarewicz z kl. 6a (nauczyciel: Izabela Makarewicz), Hanna Płuciennik z kl. 6b (nauczyciel: Krystyna Kudlińska),  Piotr Byczkowski z kl. 6c, Owen Nawrocki z kl. 6a   (nauczyciel: Izabela Makarewicz), Aleksandra Szymańska z kl. 6b (nauczyciel: Krystyna Kudlińska) oraz w kategorii Kadet: Hanna Kosakowska z kl. 7b (nauczyciel: Izabela Makarewicz).   

     Ponadto Mikołaj Muszyński z kl. 6a został finalistą Powiatowego Przeglądu Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego (nauczyciel: Jolanta Woćko).


     Na zakończenie spotkania dyrektor M. Traczyk ogłosiła oficjalnie wakacje.

 

                                                                                                     Tekst i foto

                                                                                                     Anna Zaleska

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
208
Odsłon artykułów:
615246

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim