Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        W naszej szkole uczniowie klas piątych oraz szóstych nie dają się nudzie i na zdalnych lekcjach  techniki uczniowie wspierali  edukacje ekologiczną.

Uczniowie kształtowali   postawę świadomego konsumenta oraz umiejętności efektywnego gospodarowania odpadami. Jak również  poznali sposoby ograniczenia ilości odpadów, zasady segregacji oraz rolę recyklingu. W domu w ramach zadania domowego uczniowie  wykonali prace techniczne z wykorzystaniem surowców wtórnych. Prace były bardzo oryginalne, pomysłowe, z wykorzystaniem różnorodnych odpadów: pudełek, butelek, kapsli - uzupełnionych materiałami plastycznymi. Widać było duże zaangażowanie w każdą pracę oraz kreatywność w wybranych środkach wyrazu. Każdy uczeń  stworzył swojego wyspecjalizowanego ekobohatera  robota. Prace prezentowały się imponująco.

                                                                                 Nauczyciel techniki

                                                                                 Kamila Bukowska

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
210
Odsłon artykułów:
631019

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim