Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

 Spróbujmy powiedzieć do dzieci: Przyjdźcie do nas, ze swoją szczerością, ufnością, prostotą, zdziwieniem. Ileż od Was można się nauczyć!”
 
Ks. Jan Twardowski

Kochani Uczniowie

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka życzę Wam wiele radości, słońca, uśmiechów i prezentów. Niech zawsze towarzyszy Wam poczucie, że dla dorosłych, a szczególnie Waszych rodziców, jesteście Osobami wyjątkowymi i najważniejszymi. Dziecięca dociekliwość i wrażliwość  w spojrzeniu na świat, niech sprzyja poznawaniu jego tajemnic. Czerpcie energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Niech radosne przygody spotykają Was każdego dnia w gronie wspaniałych przyjaciół i kochającej rodziny.
Żyjcie najpiękniej jak umiecie.

                                        Maria Traczyk
                                        Dyrektor SP 15

 

 

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
210
Odsłon artykułów:
630987

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim