W ramach ogólnopolskich obchodów Tygodnia Bibliotek w dniach 8-15 maja br. w naszej szkole został zorganizowany konkurs fotograficzny „Książka otuchy Ci doda!”

Należało zrobić  zdjęcie inspirowane czytaniem w czasie pandemii. Pomysł, jak książka zostanie pokazana  na zdjęciu, zależał tylko od  wyobraźni czytelnika. Wszystkie nadesłane zdjęcia są dowodem, że wyobraźni i pomysłów naszym czytelnikom nie brakuje. A co najważniejsze potwierdziły, że książka dostarcza nam niesamowitej rozrywki i jest naszym towarzyszem w samotności. Łatwo jest wziąć ją ze sobą i czytać gdziekolwiek, bo „jedynie czytaniem krzepi się duszę.” (Voltaire). Jury w składzie: Karolina Jankowiak, Małgorzata Dziejma, Waldemar Pituła  wyłoniło zwycięzców w dwóch grupach wiekowych:

KLASA 1-4:

1. Hanna Staroń 1b
      2. Hanna Czaińska 2a
      3. Damian Szmytkiewicz 3a
WYRÓŻNIENIE:
Kaja Rabenda 2b
Jakub Sypień 4a

KLASA 5-8:

1. Liliana Michalak 5c
    2. Emilia Szawiel 5e
    3. Jakub Dudyk 6c
WYRÓŻNIENIE:
Debora Szmytkiewicz 6a

Po powrocie do szkoły zwycięzcy otrzymają nagrody książkowe.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy kolejnych pięknych chwil z książką. smile

Małgorzata Dziejma
Waldemar Pituła

Damian Szmytkiewicz    Debora Szmytkiewicz     Emilia Szawiel             Hanna Czaińska             Hanna Staroń