Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

UWAGA!
20 maja 2020 r. zapraszamy na ostatnią edycję MAJ online w tym roku szkolnym.

Link do kanału You Tube

Dominik Rosłon - YouTube

Spotkania poprowadzi Dominik Rosłon - kat midi controller.
To multiinstrumentalista (kat midi controller, marimba, wibrafon, pianino, perkusja), kompozytor. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, w klasie wibrafonu Bernarda Maseli. Wszechstronnie uzdolniony muzyk. Instrumenty, na których gra w różnych składach to elektroniczny wibrafon, perkusja, fortepian oraz bębny i fortepian. Laureat wielu konkursów jazzowych w Polsce i za granicą.
Wykładowca Małej Akademii Jazzu w Gorzowie Wielkopolskim od 2005 r. Współpracował z wieloma wybitnymi postaciami jazzu i muzyki rozrywkowej. Na koncie ma albumy nagrane także m.in. z: Filipowicz Quintet czy Polską Orkiestrą Sinfonia Iuventus. Dotychczas występował u boku takich artystów jak: Mieczysław Szcześniak, Anna Serafińska, Lora Szafran, Nippy Noya, Thomas Sanches, Piotr Machalica, Marian Opania, Krystyna Janda, Ewa Uryga, Monika Brodka oraz współpracował z teatrem Rampa, Roma i orkiestrą Sinfonia Varsovia.
Dominik Rosłon zamyka dwuletni cykl realizacji Małej Akademii Jazzu, która bez przerwy gra od 1986 roku XX wieku.

 

 

 

 

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
208
Odsłon artykułów:
615274

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim