Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

      Od 8 do 15 maja w całej Polsce odbywa się Tydzień Bibliotek. Zgodnie z tegorocznym hasłem "Zasmakuj w bibliotece" wszystkie placówki przygotowują bogate menu dla Czytelników. Również nasza biblioteka szkolna dbając o swoich czytelników pragnie ogłosić konkurs fotograficzny pt. „Książka otuchy Ci doda!”.

Zrób zdjęcie inspirowane czytaniem w czasie pandemii. Pomysły, jak pokażesz książkę na zdjęciu, zależą tylko od twojej wyobraźni. Może to być np. : fajna poza podczas czytania, półka z książkami,  książka łącząca się z osobą czy przedmiotem, itd.

Nadesłane prace oceniane będą w dwóch grupach wiekowych: kl. 1-4 i kl. 5-8. Liczyć się będzie przede wszystkim pomysł. Fotografie prosimy przesyłać na adres mailowy nauczycieli bibliotekarzy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez konto Librusa. Na prace czekamy od 8 maja 2010 r. do 15 maja 2020 r. Autorzy najciekawszych i najbardziej oryginalnych fotografii otrzymają nagrody książkowe (przewidziane są 3 miejsca w każdej grupie wiekowej), zaś wszystkie fotografie zostaną opublikowane na stronie naszej szkoły.

Zapraszamy do zabawy!

Małgorzata Dziejma

Waldemar Pituła

 

 

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
208
Odsłon artykułów:
615311

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim