Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

     Z wielką radością pragnę ogłosić, że Hania Czaińska z klasy 2a została wyróżniona i nagrodzona w konkursie czytelniczym zorganizowanym przez znanego podróżnika i autora książek dla dzieci i młodzieży, Łukasza Wierzbickiego.

O konkursie informowałam naszych czytelników w kwietniu w ramach prowadzonej akcji: #NieZostawiamCzytelnika. Autor zapraszał do wykonania pracy plastycznej z wybranym bohaterem jego opowieści. Hania była pierwszą osobą, której praca dotarła do Pana Wierzbickiego. Rysunek dotyczył książki „Afryka Kazika” i, jak to określił sam autor, „urzekał spokojem i nastrojem”. Hania otrzymała nagrodę w postaci książek Łukasza Wierzbickiego: „Machiną przez Chiny” z jego autografem i audiobooka „Ocean to pikuś”. Do nagród książkowych został dołączony list z podziękowaniami od autora.

Gratuluję Hani i życzę kolejnych niesamowitych przygód w świecie książek!

Małgorzata Dziejma

nauczyciel bibliotekarz

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
208
Odsłon artykułów:
615331

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim