„Nie tak ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało, żeby miał zamiłowanie.”

Janusz Korczak

W tym wyjątkowym i trudnym czasie  nasza szkoła  pracuje bardzo efektywnie, bo jest ścisła współpraca między rodzicami  a nauczycielami. Wszyscy uczniowie  wraz ze swoimi  rodzicami dzielnie pracują  i znoszą trudną sytuację. Pracujemy dla dobra tego samego dziecka, razem pracujemy nad jak najlepszym  ich rozwojem.  Zjednoczyliśmy siły i ujednolićmy wymagania i metody wychowawcze, aby osiągnąć lepszy efekt. Wszyscy w klasie mamy ze sobą  dobry kontakt, wspieramy się nawzajem i służymy sobie pomocą i razem rozwiązując zaistniałe  problemy.  Uczniowie  w kasie 2 a pracują zgodnie ze swoim tygodniowym planem, otrzymując zadania przez e-dziennik. Wszystkie dzieci pilnie wywiązują się z powierzonych im zadań. Czasami może z wielkim trudem przychodzi im mobilizacja do działania, ale dzięki  wsparciu kochanych rodziców, jak i pomocy wychowawcy świetnie radzą sobie z każdym zadaniem. Jesteśmy  bardzo zgraną klasą!!!

Moi dzielni i wspaniali  uczniowie, chociaż nie możemy się  wiedzieć i pracować razem, jestem z wami całym sercem. Trzymajcie się ciepło i zdrowo !!! Do zobaczenia  wkrótce 😊

„…mówiłem nie do dzieci, a z dziećmi, mówiłem nie o tym, czym chcę, aby były, ale czym one chcą i mogą być….W wychowaniu kieruję się sercem. Patrzę na dziecko sercem. Dostrzegam serce w dziecku i dziecko w sercu. Jego i swoim.”  Janusz Korczak

Wychowawca klasy 2 a

Kamila Bukowska