Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

    ,,Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów”.
P. de Brantome

     8 marca to wyjątkowy dzień w naszej szkole, pomimo iż wypada on w niedzielę, my już świętowaliśmy go w piątek 6 marca. Był to  dzień pełen uśmiechu i radości. Nie może być inny, bo to „ Dzień Kobiet”, święto wszystkich Pań, tych dużych i tych najmłodszych. Ten  szczególny dzień jest doskonałą okazją do okazania KOBIETOM, ile znaczą w życiu każdego mężczyzny. Z tej wyjątkowej  okazji chłopcy z klasy 2 a przygotowali  wspaniałe prezenty dla wszystkich  naszych Pań J -  koleżanek z klasy oraz nauczycieli.  Dzień był pełen wrażeń zarówno dla dziewczyn, jak i dla chłopców.     

     W imieniu wszystkich Dziewczyn i Pań naszej szkoły DZIĘKUJEMY chłopcom za życzenia, upominki i dawkę rewelacyjnego humoru.

     Wszyscy chłopcy z klasy 2 a  życzą wszystkim Paniom (tym większym i tym nieco mniejszym) wszystkiego najlepszego - spełnienia marzeń, samych słonecznych dni oraz uśmiechu zawsze goszczącego na twarzach!

 

                                                                                  Wychowawca klasy 2 a

                                                                                  Kamila Bukowska

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
203
Odsłon artykułów:
563876

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim