Uczniowie naszej szkoły w dniach 5-6 marca br. wzięli udział w etapie rejonowym Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

Była to już IV edycja Konkursu Młody Biblista dla uczniów klas siódmych i ósmych oraz Konkursu Biblista Junior dedykowanego uczniom klas młodszych szkoły podstawowej. Naszą placówkę reprezentowało sześcioro uczniów, a troje z nich zakwalifikowało się do finału - Marcelina Michałowicz, Maria Tomaszewska i Paweł Polikowski. Gratulujemy wszystkim podjęcia trudu głębszego poznania Ewangelii św. Łukasza i Listów Św. Pawła Apostoła do Koryntian. Pośród mnóstwa wartościowych ksiąg, które warto przeczytać jest właśnie Biblia. Mówi się, że ta Księga czyta tych, którzy ją poznają, a jej słowa owocują w tych, którzy je słuchają. Cieszymy się, że znalazła się ona na horyzoncie zainteresowań naszych uczniów. Finalistom, życzymy kolejnych sukcesów i laura zwycięzców, a ich rodzicom szczerze gratulujemy.

Zespół katechetów