Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

      Uczniowie naszej szkoły w dniach 5-6 marca br. wzięli udział w etapie rejonowym Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

Była to już IV edycja Konkursu Młody Biblista dla uczniów klas siódmych i ósmych oraz Konkursu Biblista Junior dedykowanego uczniom klas młodszych szkoły podstawowej. Naszą placówkę reprezentowało sześcioro uczniów, a troje z nich zakwalifikowało się do finału - Marcelina Michałowicz, Maria Tomaszewska i Paweł Polikowski. Gratulujemy wszystkim podjęcia trudu głębszego poznania Ewangelii św. Łukasza i Listów Św. Pawła Apostoła do Koryntian. Pośród mnóstwa wartościowych ksiąg, które warto przeczytać jest właśnie Biblia. Mówi się, że ta Księga czyta tych, którzy ją poznają, a jej słowa owocują w tych, którzy je słuchają. Cieszymy się, że znalazła się ona na horyzoncie zainteresowań naszych uczniów. Finalistom, życzymy kolejnych sukcesów i laura zwycięzców, a ich rodzicom szczerze gratulujemy.

Zespół katechetów

 

 

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
203
Odsłon artykułów:
563912

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim