Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

      W rozgrywanym  w Gorzowie Wlkp. turnieju piłki ręcznej gorzowskie szkoły były podzielone na dwie grupy. Szkoła Podstawowa nr 15 trafiła w drodze losowania do grupy 2 trafiając na mocne zespoły z SP 10 oraz SP 13. W fazie grupowej nasze uczennice były niepokonane, dzięki czemu zajęły I miejsce w grupie awansując do turnieju finałowego.

 

 

Wyniki turnieju grupowego:

            SP 15       3:2     SP 10
            SP 15       2:1     SP 13
            SP 10       3:1     SP 13

    W półfinale turnieju finałowego nasze uczennice trafiły na Szkołę Społeczną, która zajęła II miejsce w 1 grupie. Nasz zespół pewnie wygrał 3:1 awansując do finału. W ostatecznej rozgrywce SP 15 ponownie zmierzyło się z SP 10. W regulaminowym czasie gry padł remis 3:3 i do rozstrzygnięcia doprowadził konkurs rzutów karnych. Niestety tym razem nasza szkoła uległa 1:0 i zdobyła srebrny medal.
    Warto jednak podkreślić, że nasza szkoła jako jedyna szkołą w Gorzowie Wlkp. nie przegrała żadnego meczu w regulaminowym czasie. Pokazała wolę walki, charyzmę i nie odpuszczała na żadnych kroku rywalkom.

                    Skład SP 15:
        - Agata Szałas
        - Martyna Szałas
        - Amelia Kwiatek
        - Ania Gierczak
        - Megan Heck
        - Agata Dobek
        - Sofiia Alimova
        - Nina Trojan
        - Kaja Kosicka – Olkowska

Wyniki turnieju finałowego:

            Półfinały:
        
        SP 10       2:1     SP 21
        SP 15       3:1     SP Społeczna

            Mecz o 3-ie miejsce:

        SP Społeczna 4:1 SP 21

             Finał:

        SP 15   3:3   SP 10     w karnych 0:1

                                                                                                                 Piotr Walczak

 

Free Lightbox Gallery