W rozgrywanym  w Gorzowie Wlkp. turnieju piłki ręcznej gorzowskie szkoły były podzielone na dwie grupy. Szkoła Podstawowa nr 15 trafiła w drodze losowania do grupy 2 trafiając na mocne zespoły z SP 10 oraz SP 13. W fazie grupowej nasze uczennice były niepokonane, dzięki czemu zajęły I miejsce w grupie awansując do turnieju finałowego.

Wyniki turnieju grupowego:

SP 15       3:2     SP 10
            SP 15       2:1     SP 13
            SP 10       3:1     SP 13

W półfinale turnieju finałowego nasze uczennice trafiły na Szkołę Społeczną, która zajęła II miejsce w 1 grupie. Nasz zespół pewnie wygrał 3:1 awansując do finału. W ostatecznej rozgrywce SP 15 ponownie zmierzyło się z SP 10. W regulaminowym czasie gry padł remis 3:3 i do rozstrzygnięcia doprowadził konkurs rzutów karnych. Niestety tym razem nasza szkoła uległa 1:0 i zdobyła srebrny medal.
    Warto jednak podkreślić, że nasza szkoła jako jedyna szkołą w Gorzowie Wlkp. nie przegrała żadnego meczu w regulaminowym czasie. Pokazała wolę walki, charyzmę i nie odpuszczała na żadnych kroku rywalkom.

Skład SP 15:
        - Agata Szałas