Szkoła Podstawowa numer 15 została uznana za najlepszą szkołę podstawową w naszym mieście.

Ranking szkół podstawowych 2020 przeprowadzony został przez portal WaszaEdukacja.pl został przygotowany na podstawie danych uzyskanych od Centralnej Komisji Edukacyjnej oraz Okręgowych Komisji Edukacyjnych. Ranking został podzielony na 18 miast wojewódzkich i uwzględnia szkoły publiczne, które zawarte są w bazie portalu WaszaEdukacja.pl, w których egzamin ósmoklasisty w 2019 roku zdawało minimum 5 osób. Maksymalna liczba punktów do zdobycia w rankingu to 100.

Przy liczeniu punktów pod uwagę został wzięty egzamin ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego. Średnie wyniki z tych egzaminów zostały zsumowane i podzielone przez 3.

Cały artykuł dostępny jest pod linkiem zamieszczonym poniżej

https://gorzowianin.com/wiadomosc/14592-pietnastka-najlepsza-w-gorzowie.html