Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        W piątek 21 lutego klasa 3a w nietypowy sposób zaczęła omawiać lekturę pt. O psie który jeździł koleją wykorzystując przy tym pracę z inteligencjami wielorakimi.

Tym razem jednak praca w grupach wyglądała inaczej niż dotychczas. Dokonaliśmy modyfikacji i każda grupa oprócz pracy w swojej inteligencji, przechodząc stacyjne do innej grupy mogła zmierzyć się z zadaniami innej inteligencji.
Taka forma pracy spodobała się uczniom, zadania okazały się być dla nich interesujące, wymagające nie tylko skupienia lecz również współpracy.
Niektórzy uczniowie przedstawiając swoją refleksję z lekcji stwierdzili, iż w przypisanej do nich inteligencji pracuje im się najlepiej. Co utwierdza mnie w tym, iż taka forma pracy ma sens i daje uczniom wiele korzyści.

Wychowawczyni Monika Brałko

 

Free Lightbox Gallery