18 lutego br.  w szkolnej świetlicy odbył się konkurs recytatorski klas I-III. Konkurs zorganizowały nauczycielki: Kamila Bukowska oraz Anna Wesoły.

W konkursie wzięło udział 20 uczniów. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali bardzo ciekawy repertuar. Można było usłyszeć znane wiersze takie, jak: „Murzynek Bambo”, „Samochwała”, „Pan Pytalski”. Uczniowie wykazali się znajomością wiersza, właściwą dykcją i intonacją. Uczestników konkursu oceniała komisja w składzie: Jolanta Woćko, Małgorzata Dziejma, Waldemar Pituła.
         Wybrany repertuar był bardzo humorystyczny, zabawny i ciekawie przedstawiony. W wyniku obrad jury wyłoniło następujących laureatów, którzy otrzymali dyplomy, narody w formie książek oraz gromkie brawa pozostałych uczestników konkursu.
        Laureaci konkursu:
        Jakub Prętki – Ia
        Marcel Liwocha – II a
        Sara Olejniczak – III a
Ponadto każdy uczestnik otrzymał dyplom za udział w konkursie oraz słodką niespodziankę. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Kamila Bukowska, Anna Wesoły