Pod takim hasłem odbyły się zajęcia w klasie VI b prowadzone przez pedagoga szkolnego Beatę Kępińską, przy współudziale wychowawcy klasy Krystyny Kudlińskiej.

Dzieci brały czynny udział w zajęciach, na których dowiedziały się co to jest plotka, co może zrobić plotka, jak można reagować na plotkę. Uczniowie pięknie wypowiadali się na ten temat. Najważniejszą rzeczą, którą dzieci wyniosły z zajęć to zrozumienie, że plotka może zrobić bardzo wiele złego.

Beata Kępińska
                                                                                                                                   Krystyna Kudlińska