Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

         Klasa 2 a dalej prężnie działa i rozwija czytelnictwo. Dzięki odwiedzinom i czytaniu przez zaproszonych gości w naszej klasie kształtuje się charakter i znacznie redukuje stres.

      Częste czytanie lektury wpływa nie tylko na nasz poziom wiedzy, ale także na efektywność pracy naszego mózgu.  Dzięki temu po takich lekcjach jesteśmy o wiele bogatsi w wiedzę, a także bardzo szczęśliwi. W miesiącu styczniu odwiedziła nas dwójka gości. Jednym z gości była Pani Małgorzata, babcia naszej koleżanki z klasy. Pani Małgorzata na początku swojej wizyty przeczytała nam pouczającą historię o niebezpieczeństwie jakie mogą czyhać na dzieci. W drugiej części zajęć odpowiadaliśmy na pytania i opowiadaliśmy o niebezpieczeństwach, jakie na nas czekają i to nie tylko w czasie ferii. Na koniec zajęć, jak zawsze nie zabrakło również fantastycznej niespodzianki – były to odblaski, dzięki którym możemy czuć się bezpiecznie kiedy idziemy do szkoły i wracamy do domu. Kolejną osobą, która z miłą chęcią nas odwiedziła oraz czytała nam dziecięcą literaturę był tata naszego kolegi. Pan Arkadiusz, zaczął czytać, a my jak zawsze zajęliśmy wygodne miejsca na dywanie i z uwagą wsłuchiwaliśmy się w czytany test. Na koniec było mnóstwo żartów, uśmiechów i wygłupów. Oczywiście nie zabrakło również słodkości. Jak każdy miesiąc, upłyną nam szybko radośnie i szczęśliwie.

                                                                   Wychowawca klasy 2 A

                                                                   Kamila Bukowska

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
343
Odsłon artykułów:
790061

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim