Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        Podczas wtorkowego zimowego wieczoru – 21 stycznia br., odbył się tak długo oczekiwany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Nr 15 - bal karnawałowy.

       Zabawa była okazją do wspólnych pląsów i spotkania wszystkich uczniów klas 1-3. W tym dniu ubrana w kolorowe serpentyny, łańcuchy i balony sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną: wróżek, czarownic, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, karateków, policjantów, żołnierzy, motylków, kotków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. W przygotowaniu dekoracji uczestniczyli uczniowie oraz wychowawcy klas.
         W zabawie karnawałowej nie zabrakło klasy 2 a , która w całości uczestniczyła w balu. Dzieci licznie przybyły w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postaci. Przy błysku profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów, prezentowanych przez didżejkę wszyscy bawili się doskonale. Zabaw oraz tańców było bardzo wiele. Aby zregenerować swoje siły i nabrać nowej energii do karnawałowych szaleństw podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek słodkie i przepyszne przysmaki. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym uczniom, a to było głównym celem tego przedsięwzięcia. Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!  Będzie zapewne wesoło i kolorowo.

                                                                                                       Wychowawca klasy 2a
                                                                                                       Kamila Bukowska

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
570149

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim