Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

     22 stycznia br. klasa 7a wzięła udział w warsztatach pod tytułem „Pastisz filmowy” organizowanych przez Panią Małgorzatę Miszczak – gorzowską Liderkę Filmoteki Szkolnej.

Prowadząca – Pani Katarzyna Zabłocka, artysta plastyk, wprowadziła nas w tajniki analizy formalnej dzieł malarskich, wyjaśniła na przykładach, czym jest pastisz i zaprosiła do kreatywnych działań – stworzenia fotograficznego cyklu inspirowanego pracami malarskimi i filmowymi. Kilka godzin trudu zaowocowało imponującymi dziełami. Ujawniły się też nowe talenty. Niektórzy nawiązali nowe znajomości – współpracowaliśmy z grupą uczennic z SP nr 17. To był czas dobrze wykorzystany, a pamiątka w postaci pięknych zdjęć zostanie na całe życie.

Planujemy dalsze działania!

                                                                                             Wychowawczyni:

                                                                                             Anna Bobin

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
570155

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim