Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

    Pod takim hasłem 18 stycznia br. odbył się pierwszy w nowym roku rajd PTTK na trasie Marwice – Wysoka – Lubiszyn (13 km). Wzięło w nim udział dwanaścioro Piętnastkowiczów (w tym – oczywiście – rodzice i rodzeństwo).

W Marwicach podziwialiśmy piękną 200-letnią kuźnię i kościółek romański, w Wysokiej – kościół szachulcowy, a w Lubiszynie – neogotycki. Wędrowaliśmy przez Puszczę Mosińską, a na mecie spotkaliśmy Pana Jana Lewka, który nam opowiedział o eksponatach zgromadzonych w lubiszyńskim Muzeum II Wojny Światowej. Na koniec tradycyjnie – ognisko i pyszna grochówka. Dla zasłużonych – kolejne odznaczenia. My też się po nie niedługo zgłosimy.

Wyjście miało kameralny, niemal rodzinny charakter, a piękna, „wiosenna” aura i miłe towarzystwo dodatkowo sprzyjały naładowaniu baterii po tygodniu nauki i pracy. Za Panem Zbyszkiem Rudzińskim moglibyśmy stwierdzić: „Sami nie wiemy, gdzie mieszkamy”. W pięknych okolicznościach przyrody.

Zachęcamy do wspólnego wędrowania!

                                                                                                                   Opiekun grupy:

                                                                                                                   Anna Bobin

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
570154

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim