21 stycznia br. klasa 2 a wraz wychowawczynią, odwiedziła Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Gorzowie Wielkopolskim.

Uczniowie z wielką radością zapoznali się z magicznym dla nich miejscem.  Tematem spotkania było jak spędzić bezpiecznie ferie zimowe. Dzieci wysłuchały fragmentu książki „Dzieci z Bullerbyn” i z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem wymieniały, czego nie wolno robić podczas ferii. Odpowiadały również na pytania zadawane przez Panią bibliotekarkę, która także zapoznała dzieci z zawodem, jaki wykonuje oraz opowiedziała gościom o formach pracy, jakie najmłodszym czytelnikom oferuje placówka i zachęcała do odwiedzin. Klasa 2 a wyszła z biblioteki z uśmiechem na twarzy, ale przede wszystkim z obietnicą, że tu wróci,  aby móc się zapisać i korzystać z bogatej oferty dla dzieci.

Wychowawca klasy 2 a

Kamila Bukowska