Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

       21 stycznia br. klasa 2 a wraz wychowawczynią, odwiedziła Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Gorzowie Wielkopolskim.

Uczniowie z wielką radością zapoznali się z magicznym dla nich miejscem.  Tematem spotkania było jak spędzić bezpiecznie ferie zimowe. Dzieci wysłuchały fragmentu książki „Dzieci z Bullerbyn” i z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem wymieniały, czego nie wolno robić podczas ferii. Odpowiadały również na pytania zadawane przez Panią bibliotekarkę, która także zapoznała dzieci z zawodem, jaki wykonuje oraz opowiedziała gościom o formach pracy, jakie najmłodszym czytelnikom oferuje placówka i zachęcała do odwiedzin. Klasa 2 a wyszła z biblioteki z uśmiechem na twarzy, ale przede wszystkim z obietnicą, że tu wróci,  aby móc się zapisać i korzystać z bogatej oferty dla dzieci.

 

                                                                                                           Wychowawca klasy 2 a

                                                                                                          Kamila Bukowska 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
570163

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim