“Zimowe słonko wesoło patrzy

I ciepły uśmiech przesyła Babci.

Ja też Babuniu mam dziś dla Ciebie

Uśmiech-jak słonko jasne na niebie.”

20 stycznia br. dzieci odwiedziły ich ukochane Babcie oraz Dziadkowie.

Mnóstwo uśmiechów i pocałunków czekało na specjalnych gości. Z okazji Dnia Babci i Dziadka klasa 2 a przygotowała małe przedstawienie. Dzieci zaprezentowały wiele wierszy, piosenek, rymowanek, a także zatańczyły układ taneczny. Przygotowania do występu trwały przez kilka tygodni. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich "skarbów”.  Na koniec uroczystości dzieci wręczyły dziadkom upominki. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek. Wspólne biesiadowanie było wspaniałą okazją do poznania się, wspólnych rozmów czy podzielenia się wspomnieniami. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.
Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Klasa 2 a z okazji dnia Babci i Dziadka składa wszystkim babciom i dziadkom najlepsze życzenia:

Kochany Dziadku!
                                                  Życzę Ci dużo zdrowia,
                                                  szczęścia, pomyślności
                                                  na Dzień Dziadka dużo gości,
                                                  by te chwile były miłe
                                                  i krążyły jak motyle.

Kochana Babciu!
                                                 Tak wiele mnie nauczyłaś,
                                                 Tak wiele ze mną grałaś.
                                                 Więc ja dziś Tobie składam życzenia:
                                                 szczęścia, zdrowia i zadowolenia!

Wychowawca klasy 2a

Kamila Bukowska