Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

       Nauczyciele Piętnastki szkolą się i rozwijają swój warsztat pracy, aby lekcje były jeszcze ciekawsze i bardziej angażujące uczniów.

17 stycznia br. w ramach Laboratorium Praktyk Edukacyjnych Ewa Cegielska, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i Agnieszka Kucharska-Tankielun, nauczycielka języka angielskiego wraz z klasą 2b - zaprosiły innych nauczycieli, aby pokazać na czym polega współprowadzenie lekcji CLIL. W trakcie godziny lekcyjnej uczniowie udowodnili, że możliwe jest zrealizowanie dwóch celów jednocześnie, do tego z dwóch niespokrewnionych ze sobą przedmiotów. Klasa, metodą stacji dydaktycznych, utrwalała dodawanie do 50, natomiast w zadaniach z języka angielskiego ćwiczyła nazwy produktów spożywczych. Uczniowie byli bardzo zaangażowani w lekcję i bez większych trudności zrealizowali zamierzone cele.

Już zaplanowano, że takie lekcje, będą odbywały się w naszej szkole częściej.

                                                                                                                                    Anna Szmytkiewicz

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
570165

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim