Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

     17 stycznia bieżącego roku miałam ogromną przyjemność obserwować lekcję współprowadzoną przez Panie Ewę Cegielską (nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej) i Agnieszkę Kucharską - Tankielun (nauczyciela języka angielskiego). Były to zajęcia CLIL (nauczanie przedmiotowo - językowe) z wykorzystaniem in-class flip (praca w stacjach).

Uczniowie ćwiczyli liczenie w zakresie 50 poprzez rozwiązywanie zadań tekstowych  oraz  umiejętność opisywania posiłków w języku  angielskim. Dzieci pracowały w dwóch grupach (językowej i matematycznej) i w 4 stacjach: dwóch językowych i dwóch matematycznych.  Każda grupa wykonywała zadania na czas. Grupy przemieszczały się do kolejnych stacji, tak, aby każda z nich przeszła przez wszystkie zadania, co więcej warunkiem podjęcia pracy nad kolejnym zadaniem było poprawne wykonanie poprzedniego.

Nauczycielkom gratuluję nieszablonowego podejścia oraz wytrwałości w przygotowaniu tych zajęć.

                                                                                                                                      Monika Prokopiuk

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
570163

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim