Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        12 stycznia br. w święto Chrztu Pańskiego, klasa 3a podczas mszy świętej wystawiła  scenkę obrazującą Chrzest Jezusa w Jordanie, jednocześnie pokazując odniesienie do sakramentu chrztu dzisiaj.

Obraz ten stał się okazją do tego byśmy przypomnieli sobie własny chrzest. To też okazja, aby podziękować Bogu za Naszych Rodziców i Rodziców Chrzestnych oraz abyśmy poważnie myśleli o tym sakramencie we wspólnocie rodzinnej i parafialnej. Przesłanie tego święta to zadanie dla nas Rodziców: Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie i nie zabraniajcie im. Do takich bowiem należą Królestwo Boże.

                                                                                                                                    Magdalena Karcz-Stopyra

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
570147

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim