Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

       Z takim przesłaniem na koniec Adwentu zwrócili się uczniowie klasy 3b do wiernych uczestniczących w niedzielnej Mszy św. w parafii NP. NMP.

Manuel bohater scenki  pytał spotkanych ludzi, gdzie może znaleźć Boga. Każdy  z nich dodawał Mu odwagi i nadziei mając w sobie wiarę  i przekonanie, o obecności Boga w sercu, przez podarowanie gałązki jodły. Nawiązane relacje przyjaźni doprowadziły spotkania przy wspólnym stole, stworzenia wspólnoty, w której można zawsze mieć wsparcie i odnajdywać Boga.   Każdy z uczestników mógł podjąć refleksję,  jak w tym Adwencie, przybliżył się do Boga w dobrych uczynkach, czynionych dla domowników i spotkanych ludzi. To Bóg, którego codziennie szukamy  przychodzi do nas w osobie Dzieciątka Jezus. To Bóg daje nam nadzieję w ciemności życia. To każdy osobiście otwiera się na jego MIŁOŚĆ i wybiera doświadczenie bliskości.

 

                                                                                                         Siostra Barbara Zegar

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569797

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim