Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

       20 grudnia br. uczniowie klasy 3 a na podstawie biblijnego opisu w sposób uwspółcześniony i humorystyczny przygotowali dla swoich kolegów jasełka 1:0 dla Nieba.

  Przewijający się motyw  walki dobra ze złem,  pokazał życie ludzkie, które biegnie w tych dwóch wymiarach. To każdy sam, dokonuje wyboru,  ze względu na słabość, która tkwi w nas po grzechu pierworodnym.  Jezus, który się rodzi wnosi pokój, wiarę, miłość i nadzieję,  do pokonania tego co trudne, oraz   zachętę do wysiłku. To On bezinteresownie daje każdemu człowiekowi moc w codziennym  życiu.  Piękno i cierpło, które wnieśli  aniołowie, stało się zaproszeniem dla każdego uczestnika, by przez przebaczenie to co jest trudne w codziennych relacjach  zamienić na radość, wzajemną miłość, życzliwość, pokój. Mali aktorzy pokazali klasę wykonania, a publiczność z wielkim zaangażowaniem i przeżyciem mogła wejść w atmosferę Świąt.

                                                    

                                                                                                                              Siostra Barbara Zegar
                                                                                                                              Monika Brałko

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569282

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim