17 grudnia br. w naszej klasie zagościł świąteczny i niecodzienny  nastrój. W to grudniowe popołudnie  spotkaliśmy się w świetlicy szkolnej, obchodząc klasowe Mikołajki.

Pojawiła się piękna zimowa  dekoracja, rozbrzmiewały kolędy, a dzieci  były ubrane odświętnie. W tym roku uczniowie przygotowali dla rodziców nie lada niespodziankę.  Zaprezentowali małe przedstawienie oraz zaśpiewali kolędy. Nie zabrakło  słodkiego poczęstunku jak również wspaniałych upominków, którymi obdarowani zostali wszyscy uczniowie, a także rodzice. Taki dzień nie zdarza się zbyt często. Wtedy jesteśmy osobami, które sprawiają, że na twarzach   pojawia się uśmiech, a oczy nabierają blasku. Mikołajki w tym roku wniosły do naszej klasy mnóstwo radości. Miło i rodzinnie spędziliśmy czas razem z Panią wychowawczynią i rodzicami. Szkoda, że Mikołajki są tylko raz w roku! Czekamy z niecierpliwością na następny rok!

Wychowawca 2 a

Kamila Bukowska