Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

     17 grudnia br. w naszej klasie zagościł świąteczny i niecodzienny  nastrój. W to grudniowe popołudnie  spotkaliśmy się w świetlicy szkolnej, obchodząc klasowe Mikołajki.

Pojawiła się piękna zimowa  dekoracja, rozbrzmiewały kolędy, a dzieci  były ubrane odświętnie. W tym roku uczniowie przygotowali dla rodziców nie lada niespodziankę.  Zaprezentowali małe przedstawienie oraz zaśpiewali kolędy. Nie zabrakło  słodkiego poczęstunku jak również wspaniałych upominków, którymi obdarowani zostali wszyscy uczniowie, a także rodzice. Taki dzień nie zdarza się zbyt często. Wtedy jesteśmy osobami, które sprawiają, że na twarzach   pojawia się uśmiech, a oczy nabierają blasku. Mikołajki w tym roku wniosły do naszej klasy mnóstwo radości. Miło i rodzinnie spędziliśmy czas razem z Panią wychowawczynią i rodzicami. Szkoda, że Mikołajki są tylko raz w roku! Czekamy z niecierpliwością na następny rok!

                                                                                                                                    Wychowawca 2 a

                                                                                                                                    Kamila Bukowska

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569789

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim