Już po raz siódmy w Parku Kopernika odbył się  charytatywny Gorzowski Bieg Gwiazdkowy. Wystartowało w nim ponad 700 zawodników, w tym uczniowie i nauczyciele Piętnastki.

Tradycją tej biegowej imprezy jest to, że biorą w niej udział zarówno dorośli, jak i dzieci. Niektórzy uczniowie wystartowali w biegu na 5 km, część w krótszych biegach przeznaczonych dla dzieci w danej kategorii wiekowej.
Naszą szkołę reprezentowało trzech nauczycieli: Anna Szmytkiewicz, Waldemar Pituła i Artur Świerzko. Do rywalizacji w biegach dziecięcych stanęli: Alicja Świerzko, Kaja Rabenda, Hanna Markiewicz oraz Pola Loc. Z dystansem 5 km poradzili sobie Damian i Debora Szmytkiewicz (wraz z cała rodziną) oraz Anna Gierczak (z tatą).
Wszystkim reprezentantom szkoły gratulujemy ukończenia biegu i zapraszamy kolejnych uczniów na Bieg Wielkanocny również w Parku Kopernika.
                                                                                                                                     Artur Świerzko