13 grudnia br.  w klasie 6a odbyły się zajęcia dotyczące profilaktyki zachowań ryzykownych.

Uczniowie dzielili się swoimi spostrzeżeniami związanymi z negatywnymi skutkami sięgania po używki. Aktywne metody pracy pozwoliły także na miłą zabawę i integrację. Takie zajęcia pozwoliły uczniom dostrzec negatywne strony stosowania używek oraz pokazały w jaki sposób reagować, gdy ktoś nam je proponuje.

Beata Kępińska
                                                                                                                                       Agnieszka Kucharska - Tankielun