Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        W klasie 5 a odbyły się zajęcia dotyczące przeciwdziałania uzależnieniom. Stosowano na nich metody aktywizujące, pracę w grupach między innymi po to, aby zajęcia te były atrakcyjne dla uczniów i pobudzały do działania.

Uczniowie nie tylko mieli możliwość omówienia negatywnych skutków sięgania po używki, ale mogli także uświadomić sobie jak ważna w życiu każdego człowieka jest komunikacja interpersonalna, nawiązywanie właściwych relacji z innymi. Dzieci wykazały się wielką kreatywnością i pomysłowością. Zajęcia prowadziła pedagog szkolna Beata Kępińska.

                                                                                                                                      Beata Kępińska
                                                                                                                                      Wojciech Blatkiewicz

                                                                                                                        

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569337

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim