Sklepik ze słodkościami ruszył „pełną parą” już od pierwszego dzwonka. Zaangażowanie członków SU przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Cała grupa pracowała na to, aby jak najszybciej skrócić kolejkę do zakupów. Oprócz dzieci nasz kolorowy „sklepik” chętnie odwiedzali nauczyciele i rodzice. Już po samym wyglądzie można było stwierdzić czy dany smakołyk zniknie w mgnieniu oka. Na przedświątecznych stołach znalazły się m.in. rogale nadziewane powidłami, pierniczki w kształcie choinek, reniferków, aniołków itp., przeróżne babeczki i obłędnie smakujące ciasta. Wszystko to dzięki wspaniałym rodzicom i ich kreatywnym dzieciom.
        Dzięki zebranym funduszom samorząd uczniowski będzie mógł zrealizować wyznaczony cel, który z pewnością będzie miłą niespodzianką dla wszystkich uczniów. Miejmy nadzieję, że już na wiosnę ciekawa inwestycja wywoła szeroki uśmiech na twarzach dzieci.
        W imieniu Rady Samorządu Uczniowskiego kieruję ogromne podziękowania za pomoc i współpracę rodzicom oraz wychowawcom klas. Zawsze mogę na Was liczyć. A jeśli jesteście ciekawi, jak minął ten szalony dzień, to obejrzyjcie galerię zdjęć.

Opiekun SU
                                                                                                                                     Patrycja Saniuk