Składam serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców i uczniów, którzy pomogli w organizacji pięknej imprezy dla seniorów.

Dziękuję rodzicom (których nazwisk ze względu na ich ilość nie sposób wymienić) za przygotowanie tak wielu wspaniałych potraw. Bardzo dziękuję - zawsze możemy na Państwa liczyć.
Dziękuję osobom występującym, których talent był podziwiany przez innych, a ich skromność dodawała im tylko uroku.
Dziękuję wszystkim wolontariuszom, którzy swoim talentem, kulturą osobistą, wielką troską i zaangażowaniem udowodnili, jak są wspaniali i jak inni mogą brać z nich przykład.
Drodzy Rodzice możecie być z nich dumni.
Dziękuję wszystkim zaangażowanym - „dobro powraca”.

Pedagog Beata Kępińska